Jak se on-line přihlásit na seminář

Na emailovou adresu kterou jste uvedli v objednávce semináře Vám nejpozději 1 pracovní den před dnem, ve kterém se koná Vámi zaplacený seminář, bude z emailové adresy info zavináč htapharmacy.cz zaslána pozvánka s předmětem "Test připojení". Tohoto testu připojení se můžete v čase, který bude uveden na pozvánce, zúčastnit. Toto testování připojení  proběhne v pracovní den den před konáním semináře a slouží k prevenci technických problémů při Vašem připojení na seminář. To, zda této nabídky využijete je pouze na Vás. Při technických potížích s připojením v čase, po který dochází k testování připojení, piště na emailovou adresu info zavináč htapharmacy.cz


Na emailovou adresu kterou jste uvedli v objednávce semináře Vám nejpozději 1 pracovní den před dnem, ve kterém se koná Vámi zaplacený seminář, bude z emailové adresy info zavináč htapharmacy.cz zaslána pozvánka, v jejímž předmětu bude uveden název Vámi zaplaceného semináře. Tato pozvánka bude obsahovat pokyny a odkaz pro připojení se na seminář. 

Pro připojení na seminář je preferováno připojení přes webový prohlížeč Google Chrome. Pokud jej nemáte k dispozici, potom je možné použít webový prohlížeč Firefox. Použití jiných webových prohlížečů není doporučeno, protože není jisté, jaká bude kvalita připojení, a není zaručené, zda se klientovi podaří na seminář připojit.


Na semináři mějte vypnutou kameru a zvuk. Zvuk prosím zapněte, budete-li moderátorem vyzván.


Při připojení na seminář budete vyzvání k uvedení jména. Prosím uveďte své jméno a příjmení, které jste uvedli na objednávce semináře. Semináře se může zúčastnit pouze klient, který je uveden v objednávce semináře, pokud se s HTA nedomluvil na info@htapharmacy.cz jinak (více viz Obchodní podmínky).

Vyčkejte, až Vás moderátor připojí k semináři.


Objednatel je považován za účastníka semináře.

Obsah semináře podléhá autorskoprávní ochraně